خرید بازی God of War Ragnarök برای پلی استیشن 5 و 4

اگر از طرفداران بازی خدای جنگ: رگناروک هستید می توانید نسخه دیجیتال این بازی را با قیمت مناسب و ظرفیت کامل روی اکانت شخصی خود خریداری کنید.

سرانجام انتظارها به پایان رسید و تاریخ عرضه بازی محبوب God of War Ragnarok برای کنسول پلی استیشن 4 و 5 مشخص شد.

خدای جنگ: رگناروک یک بازی ویدئویی رو به انتشار در سبک اکشن-ماجراجویی است که هم‌اکنون توسط استودیو سانتا مونیکا در حال توسعه است و به‌وسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. این بازی به عنوان نهمین قسمت در مجموعه بازی‌های خدای جنگ به‌شمار می‌رود و دنبالهٔ نسخه سال ۲۰۱۸ خدای جنگ محسوب می‌شود. کارگردان آن آقای اریک ویلیامز است که در تولید اکثر نسخه های خدای جنگ نقش کلیدی داشته است.

داستان بازی خدای جنگ: رگناروک

این بازی همانند نسخه پیشین، با الهام از اساطیر اسکاندیناوی و در نروژ باستان روایت می‌شود و شخصیت اصلی بازی کماکان کریتوس است. داستان بازی با اقتباس از وقایع راگناروک میباشد. مجموعه رخدادهایی که فرجام خدایان یا پایان جهان را در اساطیر اسکاندیناوی رقم می‌زند و مرگ خدایان نورس را به تصویر می‌کشد که در بازی قبلی، بعد از اینکه کریتوس خدای آسیر بالدر را کشت، اتفاق خوهد افتاد. این بازی دومین نسخه خدای جنگ در جهان اسکاندیناوی خواهد بود.

در ماه پس از اعلامیه بازی در سپتامبر ۲۰۲۰، بسیاری از روزنامه‌نگاران و وب‌سایت‌های بازی خدای جنگ رگناروک را به عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های خود در نظر گرفتند. این بازی به ترتیب جوایز «بازی بیش از همه خواستنی» و «بازی بیش از همه ذکرشده» را از جوایز اهرمک طلایی ۲۰۲۰ و پلی‌استیشن. بلاگ به دست آورد. این بازی در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۱ عرضه شود، اما به دلیل تاثیر کوید-۱۹ بر توسعهٔ بازی، انتشار آن به تأخیر افتاد.

شرایط فروش و خرید بازی God of War Ragnarok

  1. بازی بر روی اکانت اختصاصی ریجن ترکیه با ظرفیت کامل خریداری می شود.
  2. بازی مخصوص کنسول پی اس 5 و پی اس 4 است.
  3. امکان خرید بازی روی اکانت شخصی شما در صورتی که ریجن ترکیه باشد وجود دارد.
  4. سفارشات حداکثر ظرف مدت 12 ساعت انجام می شود.

جهت استعلام قیمت بازی God of War Ragnarok و ثبت سفارش به سایت فروشگاه مراجعه نمایید

تاریخ عرضه بازی God of War Ragnarok

پس از انتشار آخرین تریلر بازی با عنوان Father and Son، تاریخ رسمی عرضه آن اعلام شد که مصادف با 9 نوامبر 2022 (18 آبان 1401) بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *