خرید اکانت بازی پلی استیشن ریجن ترکیه با قیمت ارزان و قانونی

در صورتی که قصد خرید اکانت بازی پلی استیشن 5 یا 4 ظرفیت کامل از ریجن کشور ترکیه را دارید ما می توانیم پرداخت های شما را با قیمت مناسب انجام دهیم. پرداخت‌ها از پلی استیشن ریجن ترکیه انجام می شود و خرید روی ریجن‌های دیگر امکان پذیر نیست. با خرید اکانت بازی‌ها به صورت قانونی می توانید به صورت مادام العمر به آنها دسترسی داشته باشید و از تمام امکانات بازی ها مانند قابلیت های آنلاین و آپدیت ها بهره‌مند شوید.

چرا خرید بازی پلی اسیتشن از ریجن ترکیه؟

مهمترین دلیل ارزانتر بودن قیمت بازی‌های پلی استیشن در این کشور است. این تفاوت قیمت گاهی به 50 درصد می رسد و شما با پرداخت مبلغ کمتر می توانید اکانت بازی های پلی استیشن را به صورت قانونی خریداری نمایید. در ادامه برای مثال قیمت بازی Gran Turismo 7 رو مقایسه می کنیم.

قیمت این بازی در ریجن آمریکا 69.99 دلار است. با نرخ دلار امروز (32500 ت) و محاسبه حداقل کارمزد حدودا باید مبلغ 2,388,000 تومان برای خرید این بازی پرداخت نمایید.

قیمت بازی Gran Turismo 7
قیمت بازی Gran Turismo 7 برای PS5 ریجن آمریکا

اما در ریجن ترکیه قیمت این بازی 699 لیر است. با نرخ لیر امروز (1790 ت) و محاسبه حداقل کارمزد حدودا باید مبلغ 1,500,000 تومان پرداخت نمایید.

قیمت بازی Gran Turismo 7 برای PS5 ریجن ترکیه
قیمت بازی Gran Turismo 7 برای PS5 ریجن ترکیه

این اختلاف فاحش قیمت در حالی است که عملا هیچ تفاوتی بین نسخه ریجن آمریکا و ترکیه وجود ندارد و امکانات هر دو بازی یکی است. به همین دلیل خرید بازی های پلی استیشن از کشور ترکیه بسیار مقرون به صرفه است.

شما همچنین می تونید از اکانت ترکیه به عنوان اکانت دوم استفاده کنید. به این صورت که پس از دانلود بازی ها روی کنسول، به اکانت اصلی خودتون هم لاگین کنید و بازی ها رو با اون اکانت انجام بدید.

نحوه محاسبه قیمت بازی های پلی استیشن ریجن ترکیه ظرفیت کامل

  • از 50 تا 200 لیر (قیمت بازی + 45% کارمزد)
  • 201 لیر تا 500 لیر (قیمت بازی + 40% کارمزد)
  • پرداخت های بالای 501 لیر (قیمت بازی + 35% کارمزد)

به عنوان مثال اگر قیمت یک بازی 80 لیر باشد قیمت پرداختی شما 80*1.45=116 لیر می شود و اگر قیمت یک بازی 550 لیر باشد قیمت نهایی 550*1.35=742.5 لیر محاسبه خواهد شد. قیمت لیر حواله‌ای نیز به نرخ روز محاسبه می شود.

از آنجا که بازی‌ها روی یک اکانت با ظرفیت کامل خریداری می شود می توانید اکانت را به صورت اشتراکی با دوستان خود نیز استفاده کنید تا هزینه آن برای شما کمتر شود.

نحوه ثبت سفارش خرید اکانت بازی پلی استیشن از ترکیه

جهت انجام سفارشات اسم یا لینک بازی مورد نظرتون رو برای ما از طریق تلگرام یا واتس اپ ارسال کنید تا توسط کارشناسان ما بررسی شود. پس از محاسبه قیمت و پرداخت مبلغ، خرید بازی و سفارش شما حداکثر ظرف مدت 24 ساعت انجام خواهد شد.

در صورتی که ریجن اکانت شما کشور ترکیه باشد پرداخت ها روی اکانت شخصی و اختصاصی شما انجام می شود. در غیر این صورت یک اکانت جدید برای شما ساخته خواهد شد.

خرید اکانت ارزان پلی استیشن پلاس ترکیه و EA Play

همانطور که قیمت بازی های پلی استیشن در ریجن ترکیه ارزانتر است، قیمت اشتراک پی اس پلاس و EA Play نیز بسیار ارزانتر از ریجن های دیگر است. اکانت این دو سرویس را نیز می توانید از فروشگاه ایران گت سفارش دهید.

سوالات متداول

آیا پرداخت ها به صورت قانونی انجام می شود؟

بله؛ تمامی پرداخت ها به صورت کاملا قانونی از طریق حساب های معتبر در ترکیه انجام می شود و امکان بک خوردن خرید ها وجود ندارد.

آیا گیفت کارت پلی استیشن پلاس ترکیه وجود دارد؟

خیر؛ سونی تا کنون گیفت کارت پلی استیشن پلاس و نتورک را برای ترکیه عرضه نکرده است.

آیا امکان شارژ اکانت های پی اس ترکیه به صورت فاند وجود دارد؟

خیر؛ امکان شارژ مبلغ در حساب ها وجود ندارد و فقط انجام پرداخت ها و خرید بازی ها به صورت مستقیم امکان پذیر است.

زمان انجام سفارشات چقدر است؟

پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، خرید شما حداکثر ظرف مدت 24 ساعت انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.