شماره تماس: 09128739003 ساعت 12 الی 21 ... جهت دریافت کد تخفیف به پنل کاربری مراجعه نمایید.

درباره ایران گت

فروشگاه ایران گت فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است. این فروشگاه متعلق به سایت برترین های اندروید است و محصولات ارائه شده به صورت کالای دیجیتالی می باشد.

جهت پرداخت و ثبت سفارش در این سایت ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس ایمیل و شماره تلفن همراه خود را تایید کنید. پرداخت های سایت در محیطی امن توسط زرین پال و به پرداخت ملت انجام می شود و پس از پرداخت می توانید محصول سفارش داده ی خود را از طریق ایمیل و پنل کاربری مشاهده کنید.

ایران گت متعهد است که اطلاعات شخصی شما در محیطی امن ذخیره گردد. از اطلاعات شما فقط جهت تماس با خود شما و ارسال سفارشات استفاده می شود.

خدمات عرضه شده در ایران گت چیست؟

ارائه اشتراک پولی و پرمیوم سرویس‌های مختلف

در ایران گت می توانید اشتراک پرمیوم انواع سرویس‌های مختلف استریم موزیک، استریم ویدئو، بازی های آنلاین، گیفت کارت و انواع اکانت های دیگر را تهیه کنید. از آنجا که دسترسی به این سرویس ها برای کاربران ایرانی آسان نیست و انجام پرداخت های بین المللی تحریم شده است ایران گت با ارائه راهکار‌های مختلف سعی می کند کاربران ایرانی با کمترین هزینه به این سرویس ها دسترسی داشته باشند.

دور زدن تحریم‌ها برای کاربران ایرانی

در اوضاعی که کشورهای غربی به ناحق ایران را از دسترسی به منابع مختلف محروم کرده اند ، ما همواره کوشیده ایم دسترسی به سرویس های بین المللی را در ایران فراهم کنیم.

 

هدف ما، تبدیل دنیای دیجیتال امروز به یک تجربه لذتبخش تر و ارائه خدمات با پشتیبانی حرفه ای برای شما است. تا بتوانیم با اطلاع از مشکلات های موجود برای آن ها، قدمی مثبت و صحیح در جهت حل آن ها برداریم. و در تمامی لحظات، توان و تلاشمان را در جهت رفع محدودیت های آنلاینتان بکار می گیریم تا خیال شما همواره آسوده باشد.

 

ما از خدمتی که به مردم میکنیم بسیار خرسندیم و مفتخریم که از فشار تحریم ها می کاهیم.در هر قدممان ثابت قدم تر از همیشه میشویم که محدودیت و تحریم ها را همیشه از پیش روی شما برداریم.

 

اطمینان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه ای متخصصان لایسنس مارکت ، می توانیم به رویاهای شما رنگ واقعیت ببخشیم و در تمامی بلندپروازی هایتان، یار خرید های بین الملی شما بمانیم.

درباره ایران گت
+۲۹,۵۵۷
فروش
+۸۳
خدمات ما
+۱۷,۵۷۹
کاربران
+۹۸٪
بازخوردها

تعداد کاربرانی که به ایران گت اعتماد کرده اند

در این قسمت می توانید همواره خلاصه ای از آمار کاربران و میزان فروش محصولات عرضه شده در ایران گت را مشاهده کنید. شما هم به جمع ما بپیوندید تا تجربه ای موفق از خرید اینترنتی را داشته باشید.