تاریخ امروز۱۴۰۱/۰۳/۰۶

خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم فمیلی ارزان و قانونی Spotify

اسپاتیفای یک سرویس استریم موزیک آنلاین است که در دنیا طرفداران زیادی دارد.

اگر از طرفداران سرویس پخش موزیک و ویدئوی اسپاتیفای هستید ولی هزینه اشتراک ماهانه آن برای شما زیاد است می توانید از ردیم کد های اختصاصی ایران گت جهت دسترسی به اشتراک پریمیوم اسپاتیفای با حداقل هزینه استفاده کنید. با خرید ردیم کد فمیلی شما می توانید اکانت شخصی خودتان را به صورت کاملا قانونی به حالت پریمیوم در آورید و از امکانات پولی و پرمیوم اسپاتیفای استفاده کنید.

خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم از فروشگاه ایران گت بسیار مقرون به صرفه است و همواره تلاش ما بر این است که کاربران ایرانی مورد تحریم، با کمترین هزینه به صورت کاملا قانونی به سرویس پرمیوم این سایت دسترسی داشته باشند.

اسپاتیفای چیست؟

اسپاتیفای به انگلیسی Spotify یک سرویس آنلاین پخش موسیقی، پادکست و ویدئو است که به‌طور رسمی در ۷ اکتبر ۲۰۰۸ راه‌اندازی شد. اسپاتیفای توسط شرکت نوپا Spotify AB در استکهلم توسعه یافت. اسپاتیفای مدیریت حقوق دیجیتال-محتوای محافظت‌شده از ناشران موسیقی و شرکت‌های رسانه‌ای را فراهم می‌کند.

اسپاتیفای برای بیشتر دستگاه‌های مدرن، از جمله رایانه‌های ویندوز، مک‌اواس و لینوکس و همچنین تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های آی‌اواس و اندروید موجود است. موسیقی می‌تواند از طریق پارامترهای مختلف مثل هنرمند، آلبوم، سبک، لیست پخش یا ناشر مرور یا جستجو شود. کاربران می‌توانند لیست‌های پخش را ایجاد، ویرایش و به اشتراک بگذارند. همچنین آن‌ها می‌توانند قطعات را بر روی رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند و با دیگر کاربران لیست‌پخش بسازند. اسپاتیفای دسترسی به بیش از ۳۰ میلیون آهنگ را فراهم ساخته‌است. تا ژوئن ۲۰۱۶ اسپاتیفای، ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه و تا مارس ۲۰۱۷، ۵۰ میلیون مشترک پرداختی دارد.

تفاوت اکانت اسپاتیفای پرمیوم و رایگان در چیست؟

اسپاتیفای یک سرویس فری‌میوم است، یعنی اکثر خدمات پایه و ویژگی‌های اساسی همراه با تبلیغات، رایگان هستند، در حالی که ویژگی‌های ممتاز شامل کیفیت صدای بهتر و بالاتر، حذف کامل تبلیغات، دانلود و پخش موزیک ها به صورت آفلاین، فعال شدن قابلیت هوشمند پخش موزیک بر حسب تقاضا و سلیقه‌ی شما، رفع محدودیت ورود با ای پی کشور اکانت و رفع محدودیت استفاده 14 روزه از طریق پرداخت اشتراک پرمیوم Spotify  قابل دسترس است.

چگونه اکانت اسپاتیفای خود را پرمیوم کنیم؟

اگر در یک کشور نرمال زندگی می کنید جهت خرید اکانت اسپاتیفای کافیست اکانت Spotify خود را بسازید، اطلاعات ویزا کارت اعتباری خود را وارد کنید و پلن دلخواه خود را خریداری و فعال کنید! اما اگر در ایران عزیز هستید جهت فعال سازی اشتراک پرمیوم یا باید از گیفت کارت های اسپاتیفای استفاده کنید که هزینه آن مقرون به صرفه نیست و یا از طریق یک واسطه اکانت خود را پرمیوم کنید. ما همان واسطه ای هستیم که می توانیم اکانت Spotify شما را با کمترین هزینه و پایین ترین قیمت و به صورت 100% قانونی و تضمینی پرمیوم کنیم. 😊

اسپاتیفای فمیلی چیست و چه تفاوتی با پلن های دیگر اسپاتیفای پرمیوم دارد؟

به صورت کلی اسپاتیفای 4 پلن مختلف جهت فعال سازی اشتراک پرمیوم را در نظر گرفته است که با هزینه های مختلف قابل فعال سازی است. امکانات اصلی اکانت پرمیوم در تمام این پلن ها فعال است و تنها تفاوت های جزئی در مورد آنها وجود دارد.

پلن اول Individual نام دارد که به صورت انفرادی فعال می شود و هزینه آن در کشور آمریکا ماهانه 10 دلار است.

پلن دوم Duo است که توسط آن می توانید 2 اکانت را فعال کنید و هزینه ماهانه آن 13 دلار است.

پلن سوم Family یا همان خانواده است که با خرید این پلن می توان 5 اکانت دیگر را فعال کرد و هزینه آن ماهانه 16 دلار است. این پلن محبوب ترین پلن محسوب می شود زیرا هزینه تمام شده برای پرمیوم کردن اکانت های دیگر به شدت کاهش پیدا می کند و از قابلیت فمیلی میکس نیز بهره می برد.

نکته بسیار مهم: هر اکانت شخصی فقط دو بار در سال می تواند فمیلی خود را عوض کند و عضو فمیلی جدید شود. بعد از آن اکانت لیمیت می شود و امکان عضویت در فمیلی جدید تا یک سال وجود نخواهد داشت.

پلن چهارم Student است که برای دانش آموزان و دانشجویان سراسر دنیا بجز ایران و چند کشور دیگر قابل دسترس است. در این پلن علاوه بر تخفیف ویژه ای که برای این قشر عرضه شده است امکان دسترسی به سرویس پخش فیلم Hulu و SHOWTIME نیز فقط با پرداخت 5 دلار فراهم شده است.

کدام پلن های اسپاتیفای پرمیوم در ایران گت عرضه می شود؟

در حال حاضر با توجه به نرخ بالای ارز و افزایش هزینه های حق اشتراک بهترین و کم هزینه ترین پلن ها به ترتیب اشتراک فمیلی و انفرادی است. در اشتراک فمیلی هزینه پرداخت شده بین 5 نفر تقسیم می شود و همین امر سبب کاهش شدید قیمت تمام شده اسپاتیفای پرمیوم خواهد شد. حق اشتراک اکانت های فمیلی عرضه شده در این فروشگاه به صورت کاملا قانونی پرداخت می شود و شما عضو اکانت های فمیلی ما خواهید شد.

با توجه به محدودیت تغییر فمیلی به 2 بار در سال پیشنهاد ما تهیه اکانت های بلند مدت روسیه و ترکیه است.

فعال سازی پلن های دیگر نظیر Duo نیازمند به کارت اعتباری (ویزا، مستر و …) است که در این فروشگاه عرضه نمی شود.

آیا اشتراک های پرمیوم فمیلی قابل تمدید است؟

در حال حاضر فقط اشتراک های پرمیوم فمیلی یک ساله‌ی ترکیه قابلیت تمدید دارند و بعد از پایان اشتراک در صورتی که تمایل داشته باشید اشتراک شما تمدید خواهد شد.

اشتراک های 4 ماهه‌ی روسیه قابلیت تمدید ندارند و پس از پایان دوره اشتراک نیازمند به ساخت اکانت جدید خواهید بود. اما می توانید پرمیوم فمیلی را بعد از 4 ماه روی این اکانت ها فعال کنید. به همین دلیل است که این محصول با قیمت بسیار پایین عرضه می شود.

تفاوت اسپاتیفای ریجن آمریکا، ترکیه، روسیه و کشور های دیگر چیست؟

مهمترین تفاوت موجود در بین اسپاتیفای آمریکا و دیگر کشور ها نظیر ترکیه و روسیه قیمت آن است! قیمت اشتراک اسپاتیفای در برخی کشور ها پایین تر است ولی تفاوت چندانی در امکانات آن وجود ندارد بویژه برای ایران که حتی در لیست کشور های اسپاتیفای نیز وجود ندارد. به عنوان مثال قیمت اکانت فمیلی قانونی یک ساله آمریکا حدود 1.400.000 تومان است در حالی که قیمت ریجن ترکیه یک چهارم است و 99% امکانات هر دو ریجن مشترک است!

طبق بررسی های ما آرشیو موزیک های اسپاتیفای برای تمام کشورها یکسان است و تنها تفاوت هایی در قسمت Browse و Home و پادکست های اسپاتیفای وجود دارد و بر اساس کشور انتخابی، موزیک های منتخب آن کشور در صفحه اصلی اپ اسپاتیفای نمایش داده می شود اما یک نکته ی مهم در این بین وجود دارد و آن قابلیت On-demand playback یا همان شخصی سازی هوشمند است که در اشتراک های پرمیوم فعال می شود و اسپاتیفای به صورت خودکار در صفحه اصلی پیشنهاد هایی را مطابق سلیقه و سوابق فعالیت اکانت شما می دهد. به بیان دیگر اگر شما فقط موزیک های ایرانی گوش می دهید و لایک می کنید اسپاتیفای به صورت هوشمند بهترین و جدیدترین موزیک های ایرانی را در صفحه اصلی لیست می کند و پادکست های روزانه متناسب با سلیقه ی شما را پیشنهاد میدهد.

اکانت اسپاتیفای پرمیوم ارزان و قانونی آمریکا

تفاوت دیگری که بین اکانت کشور های مختلف وجود دارد زمان انتشار موزیک های جدید است که ممکن است با تاخیر چند ساعته در زمان رلیز همراه باشد.

با این حال بهتر است قبل از تهیه اکانت کشور های مختلف نظیر روسیه یا ترکیه، کشور اکانت خود را توسط وی پی ان به آن کشور تغییر دهید و اگر طرفدار خواننده یا موزیک خاصی هستید آن را در اسپاتیفای جستجو کنید تا مطمئن شوید که آن موزیک در آرشیو اکانت های آن کشور نیز وجود دارد زیرا بعد از خرید ردیم کد و پرمیوم شدن اکانت امکان تغییر کشور وجود ندارد.

ضمنا زبان نمایش اپلیکیشن Spotify ارتباطی به کشور اکانت ندارد و قابل تغییر است.

اکانت اسپاتیفای پرمیوم هک شده و کرک شده بخریم یا نه؟

استفاده از اکانت های کرک شده با قیمت پایین بسیار جذاب است ولی ممکن است عواقبی نیز داشته باشد. در اغلب فروشگاه هایی که خدمات پرمیوم سازی اکانت اسپاتیفای را با قیمت های بسیار پایین انجام می دهند از اکانت های فمیلی کرک شده استفاده می شود و اکانت شما به صورت غیر مجاز به فمیلی اضافه می شود و تا زمانی که صاحب اصلی اکانت از این موضوع بی اطلاع باشد اکانت شما در فمیلی باقی خواهد ماند ولی متاسفانه با توجه به امنیت بالای اسپاتیفای در 80% موارد صاحب اکانت متوجه این موضوع می شود و شما از فمیلی حذف می شوید و با توجه به محدود بودن تعداد دفعات عضویت در فمیلی جدید (دو بار در سال) اکانت شما لیمیت می شود و مجبور به ساخت اکانت جدید خواهید بود لذا خرید اشتراک ارزان و کرک شده اسپاتیفای پرمیوم توصیه نمی شود.

چگونه اکانت اسپاتیفای رایگان بسازیم و ارور پراکسی را رفع کنیم؟

اخیرا اسپاتیفای محدودیت ساخت اکانت با وی پی ان و پروکسی را فعال کرده است و برخی از کاربران برای ساخت اکانت اسپاتیفای دچار مشکل هستند. برای رفع این مشکل باید از یک ای پی اختصاصی که توسط اسپاتیفای بلاک نشده باشد و یا یک وی پی ان اختصاصی معتبر استفاده کنید و راه دیگری وجود ندارد. برخی از ای پی های کشور آمریکا، ترکیه و آلمان در اکسپرس وی پی ان قابلیت ساخت اکانت را دارند. همچنین در صورتی که از فروشگاه ایران گت خرید نمایید تیم پشتیبانی ما به صورت رایگان این مشکل را برای شما برطرف خواهند کرد.

چگونه ردیم کد اسپاتیفای فمیلی را فعال کنیم؟

بعد از خرید اشتراک پرمیوم فمیلی از فروشگاه ایران گت یک لینک فعال سازی به همراه آدرس فمیلی برای شما ارسال می شود که می توانید طبق ویدئوی آموزشی زیر آن را بر روی اکانت خود فعال نمایید.

برای فعال سازی ردیم کدهای فمیلی اسپاتیفای 2 شرط اصلی لازم است:

 1. اکانت شما لیمیت و شامل محدودیت فعال سازی 2 بار در سال نشده باشد.
 2. کشور اکانت شما با کشور ردیم کد خریداری شده یکی باشد. (جهت تغییر کشور باید به وی پی ان همان کشور وارد سایت اسپاتیفای شوید و کشور را در بخش پروفایل اکانت اسپاتیفای تغییر دهید)

چگونه اشتراک پرمیوم اسپاتیفای روسیه را فعال کنیم؟

اشتراک پرمیوم روسیه یکی از پلن های قانونی، جذاب و ارزان قیمت است که بر روی اکانت اسپاتیفای شخصی شما فعال می شود تا آخرین روز اشتراک فعال می ماند. بعد از خرید اشتراک پرمیوم روسیه از فروشگاه ایران گت یک لینک فعال سازی برای شما ارسال می شود که باید آن را بر روی اکانت خود فعال نمایید. شرط لازم  برای فعال سازی پرمیوم اسپاتیفای روسیه این است که اکانت شما باید جدید بوده و قبلا پرمیوم نشده باشد.

بعد از باز کردن لینک روی دکمه های تایید که به رنگ سبز هستند کلیک کنید تا فعال سازی در سه مرحله انجام شود.

چگونه پلی لیست های اکانت قدیمی اسپاتیفای خود را به اکانت جدید منتقل کنیم؟

جهت انتقال پلی لیست ها، آلبوم ها، موزیک های لایک شده و آرتیست های پسند شده در اسپاتیفای از اکانت قدیمی به اکانت جدید می توانید از خدمات رایگان سایت trikatuka استفاده کنید. پس از ورود به سایت در قسمت سمت چپ بالا ابتدا به اکانت قدیمی خود لاگین شوید تا اطلاعات اکانت استخراج شود. سپس از قسمت سمت راست بالا به اکانت جدید خود متصل شوید و در نهایت گزینه ی Transfer All را انتخاب کنید تا اطلاعات به صورت کامل به اکانت جدید منتقل شود. جهت انتقال موزیک های لایک شده باید تب Tracks را انتخاب کنید.

سوالات پر تکرار در خصوص خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم

چرا از ایران گت اسپاتیفای پرمیوم بخریم؟

ایران گت اولین فروشگاه عرضه کننده اکانت اسپاتیفای پرمیوم در ایران است و از سال 96 این محصول در فروشگاه عرضه شده است. تمامی اکانت ها به صورت 100% قانونی با قیمت مناسب و ارزان پرمیوم می شود و خدمات پس از فروش تا پایان اشتراک انجام می شود. همچنین در صورت نیاز به پشتیبانی جهت فعال سازی یا ساخت اکانت جدید این کار به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

آیا ممکن است در طول دوره از اشتراک پریمیوم اسپاتیفای خارج شویم؟

در فروشگاه ایران گت تمامی اشتراک ها به صورت قانونی بوده، اکانت شما عضو یک اکانت فمیلی معتبر خواهد شد و احتمال بروز این اتفاق وجود ندارد اما اگر برای پرمیوم کردن اکانت شما از اکانت کرک شده و هک شده‌ی اسپاتیفای استفاده شود بله! ممکن است چندین بار تا پایان اشتراک این اتفاق برای شما رخ دهد.

چگونه اکانت اسپاتیفای لیمیت شده را پرمیوم کنیم؟

همانطور که اشاره شد هر اکانت فقط 2 بار در سال می تواند عضو فمیلی جدید بشود و بعد از آن اکانت دیگر نمی تواند تا یک سال بعد به صورت فمیلی پرمیوم شود و با خطای you can’t join this plan you can join someone else’s premium plan only once every 12 months مواجه می شود.
برای رفع این مشکل تنها راه تماس با پشتیبانی اسپاتیفای و درخواست حذف لیمیت است که اگر بخت با شما یار باشد شاید لیمیت آن را حذف کنند. در غیر این صورت تنها راه ساخت اکانت جدید و انتقال پلی لیست ها به اکانت جدید می باشد.
حل مشکل لیمیت اسپاتیفای

آیا دیگر اعضای اسپاتیفای فمیلی به اطلاعات اکانت من دسترسی دارند؟

هیچکدام از اعضای یک فمیلی به اطلاعات و پلی لیست های دیگران دسترسی ندارند و فقط در صورتی که قابلیت Family Mix را فعال کنید دیگر اعضای فمیلی می توانند به لیست آهنگ ها و هنرمندان مورد علاقه شما دسترسی داشته باشند.

چگونه مشکل لاگین شدن در اسپاتیفای را حل کنیم؟

در حال حاضر سرویس اسپاتیفای در ایران فیلتر نیست اما خود اسپاتیفای محدودیت هایی را هنگام ورود برای برخی آی پی های مشکوک اعمال کرده است. اگر مطمئنید که ایمیل و رمز شما درست است ولی در اپ لاگین نمی شود از یک وی پی ان معتبر جهت ورود استفاده کنید.

آیا اکانت اسپاتیفای پرمیوم نامحدود وجود دارد؟

اسپاتیفای پلنی تحت عنوان نامحدود و لایف تایم ندارد و هزینه اشتراک آن باید به صورت ماهانه پرداخت شود و تا زمانی که پرداخت ها انجام شود اکانت به صورت پرمیوم باقی می ماند. اگر در فروشگاه یا کانال تلگرامی با عبارت اسپاتیفای پرمیوم نامحدود مواجه شدید باید بدانید که چنین پلنی وجود ندارد و این یک فریب بزرگ است و اکانت شما خیلی زودتر از آنچه که فکر می کنید به حالت رایگان باز خواهد گشت.

اشتراک اسپاتیفای پرمیوم در ایران گت چقدر ضمانت دارد؟

تمامی اشتراک های عرضه شده در این فروشگاه تا آخرین روز مدت زمان آن شامل گارانتی و ضمانت است. در صورت بروز هرگونه مشکلی کافیست با بخش پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید را در اسرع وقت مشکل شما برطرف شود.

یک نظر

 1. حسام یعقوبی پاسخ

  Hessam:
  سلام خسته نباشید من قبلا از سایت اکانت پرمیوم اسپاتیفای خریداری کرده بودم و استفاده کردم و مشکلی نداشت تا زمانی که تمام شد , بعد از آن دوباره از سایتتون یک اکانت دیگه خریدم و خواستم اسپاتیفای رو دوباره شارژ کنم اما با پیغام :

  Unable to join this Family plan. Try again by clicking the ACCEPT INVITE button in your email. If that doesn’t work, ask the plan owner to send another invite

  مواجه شدم بعد از اون دوباره یک اکانت جدید اسپاتیفای درست کردم که بتونم باریدیم کد شما این رو شارژ کنم ولی باز هم همین پیغام رو میده در صورتی که اکانت جدید ساخته شده و دیگه اون اکانت قبلی نیست ، ممنون میشم کمکم کنین 🙏

 2. بهزاد رؤف پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من ردیم کد خریده بودم یه هفته اینا پیش
  الان ایمیل اومده که شما از پریمیومی خارج شدید
  لطفا کمک کنید

 3. Danial پاسخ

  من اکانت فمیلی خرید کردم اما صفحه ایی که بعد از تایید اکانت برام میاد شبیه آموزش نیست
  پسورد میخواد
  چه کنم؟

  1. پشتیبانی فروش نویسنده پاسخ

   سلام
   بررسی کنید که کشور اکانت شما حتما امریکا باشد
   این مشکل در ۹۹% موارد مربوط به مغایرت کشور اکانت کاربر است و با تغییر آن مشکل حل می شود

 4. کیمیا پاسخ

  سلام وقتتون به خیر من دیروز یه ردیم کد اسپاتیفای خریدم ولی وقتی لینک رو باز میکنم میگهthis family plan you try to join is fullمن باید چیکار کنم؟

  1. پشتیبانی فروش نویسنده پاسخ

   سلام

   ردیم کد های کرک شده فعلا با توجه به افزایش امنیت اسپاتیفای موجود نیست و فعلا فقط میتونید ردیم کد ۱ ماه قانونی امریکا رو سفارش بدید

 5. shabnam پاسخ

  سلام من وی پی انم روی آمریکا هستش ولی وقتی آدرس رو وارد میکنم میزنه از یک کشور دیگر هستید
  مشکل از کجاست

  1. پشتیبانی فروش نویسنده پاسخ

   جهت رفع این مشکل با پشتیبانی در تلگرام صحبت کنید تا لینک جدید براتون ارسال بشه

 6. Saba پاسخ

  سلام خسته نباشید،من اکانت اسپاتیفای خریدم، ولی وقتی آدرسی که گفتید رو وارد میکنم میگه مَچ نیست. باید چکار کنم؟

  1. پشتیبانی فروش نویسنده پاسخ

   سلام
   باید دقیقا ادرسی که به همراه لینک براتون ارسال شده وارد کنید و نه آدرسی که تو سایت درج شده

 7. N پاسخ

  ببخشید برای من قسمت تایید ادرس تاییدش نمیکنه مینویسه که انگار شما از یک کشور دیگه سعی در استفاده ی اکانت دارید چیکار باید بکنم؟

  1. parsa پاسخ

   سلام من امروز یه ردیم کد سه ماهه روسیه خریدم موقع ثبت نام کشورم رو روسیه ست و با وی پی ان روسیه هم مراحلو انجام میدم ولی مشخصاتو پر میکنم میگه باید vpn رو خاموش کنی وقتی خاموش میکنم هرچقد signup رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته چیکار کنم

   1. پشتیبانی فروش نویسنده پاسخ

    برای ساخت اکانت هر وی پی انی رو قبول نمیکنه
    ما به همراه ردیم کد ای پی اختصاصی برای این منظور ارسال می کنیم

 8. Eftekhar پاسخ

  سلام
  اولین بار که اکانت اسپاتیفای گرفتم واسه آمریکا بود، الان که مجددا گرفتم مال کشور روسیه است و موقع ثبت آدرس میگه کشور شما فرق داره… خب باید چیکار کنم.

  1. پشتیبانی فروش نویسنده پاسخ

   سلام

   طبق توضیحاتی که براتون ارسال شده اگه ردیم کد روسیه خرید کردید باید کشور اکانت رو توسط ای پی روسیه عوض کنید

 9. حسین پاسخ

  سلام
  من اکانت ۳ ماهه روسیه رو خریدم ولی میزنه نمیتونم عضو بشم و سالی یک دفعه میتونم تو اکانت فمیلی باشم
  لطفا راهنماییم کنید

 10. ماهان اسدی پاسخ

  من اکانت روسیه گرفتم ولی vpn ندارم که ip روسیه بده و مشکل وصل شدن دارم به خاطر آدرس…چی کار کنم؟

 11. سینا پاسخ

  سلام خسته نباشید من با هر vpn که میخوام اکانت بسازم ارور میده میگه داری از پروکسی استفاده میکنی قطع کن.لطفا راهنماییم کنید.

  1. پشتیبانی فروش نویسنده پاسخ

   ای پی اختصاصی روسیه به همراه ردیم کد برای خریداران ارسال میشه تا بتونن راحت اکانت بسازن یا کشور رو تغییر بدن

 12. Reyhune پاسخ

  سلام من اکانت روسیه خریدم. ردیم کد رو هم فعال کردم مشکلی نیست اگه وی پی ان روسیه نزنم وقتی وارد برنامه میشم؟ چه وی پی انی استفاده کنم؟

  1. پشتیبانی فروش نویسنده پاسخ

   سلام
   اکانت پرمیوم نیازی به ای پی همون کشور نداره
   تنها مسئله ای که هست اینه که اگه در مدت زمان کمی ای پی زیادی عوض کنید اسپاتیفای رمز اکانت رو خودکار عوض میکنه و مجبور به ریست کردن رمز هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.