تاریخ امروز۱۴۰۱/۰۳/۰۶

خرید اکانت پرمیوم سایت گرامرلی Grammarly Premium

سایت گرامرلی پلتفرمی برای غلط‌گیری، اصلاح و جلوگیری از سرقت ادبی و تشخیص صحت منابع در متن‌های انگلیسی می‌باشد.

سایت گرامرلی پلتفرمی برای غلط‌گیری، اصلاح و جلوگیری از سرقت ادبی و تشخیص صحت منابع در متن‌های انگلیسی می‌باشد.

غلط های املایی و انشایی رایج ترین ایرادات نگارشی در نوشتن متون و مقالات به زبان های دیگر به خصوص زبان انگلیسی است. دانشجویان، اساتید، متخصصان زیادی که با زبان انگلیسی سر و کار دارند و دائما در حال مکاتبه و نگارش به زبان انگلیسی هستند با وجود تسلط بالا به مهارت های زبانی و نگارشی معمولا متوجه این ایرادات نمی شوند. چرا که توجه به موضوع و هدف نوشته آن ها را از تمرکز روی این اشتباهات دور نگه می دارد.

معمولا تصحیح این ایرادات نیازمند ویرایش تخصصی توسط افراد با تجربه و با مهارت می باشد. اما ممکن است شخص نویسنده در زبان مقصد نیز تبحر داشته باشد و بخواهد شخصا متن یا مقاله خود را از لحاظ ایرادات گرامری و نگارشی بررسی و رفع نماید.

در قدم اول بررسی گرامر متون انگلیسی اهمیت می یابد و ابتدا نویسنده باید متوجه ایرادات خود شود تا برای رفع و تصحیح آن اقدام نماید. یک نرم افزار بررسی گرامر انگلیسی به شما کمک می کند تا متوجه اشتباهات و ایرادات بشوید و آن ها را برطرف نمایید.

ابزار های مختلفی برای بررسی گرامری و برطرف ساختن ایرادات نگارشی در سرتاسر دنیا وجود دارند که بسیار هم پرکاربرد می باشند اما تعدادی از آن ها که خدمات ویژه ای دارند برای ارائه سرویس هزینه های زیادی طلب می کنند. این ابزار ها معمولا به صورت سایت بررسی گرامر آنلاین، اکستنشن ها، افزونه ها و نرم افزار های نصبی برای دانلود و خرید قرار می گیرند.

فروش اکانت های پرمیوم نرم افزار بررسی گرامر انگلیسی Grammarly

Grammarly شامل مجموعه‌ای از محصولات کاربردی است که اشتباهات گرامری و نگارشی متون انگلیسی را شناسایی می‌نماید و برای اصلاح آن‌ها، گزینه‌های مناسبی را پیشنهاد می‌دهد. به عنوان نمونه یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط گرامرلی، بررسی متون انگلیسی بر اساس 250 قاعده دستوری زبان انگلیسی و ارائه اصلاحات مورد نیاز می‌باشد.

مهم‌ترین محصولات Grammarly عبارتند از افزونه گرامرلی برای مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس، مایکروسافت آفیس و نرم‌افزار برای ویندوز. جهت دانلود نسخه دلخواه این برنامه، به سایت گرامرلی مراجعه نمایید.

به طور کلی در ابتدا می توان از اکانت گرامرلی به صورت رایگان استفاده کرد که محدودیت‌هایی دارد و در هر زمانی و در صورت تمایل برای بهره‌گیری از امکانات تکمیلی، آن را به grammarly Premium تبدیل نمود.

گرامرلی یکی از بهترین نرم افزار های آنلاین بررسی و ویرایش گرامری متون انگلیسی است که خدمات خود را با ابزار های مختلفی ارائه می دهد.

grammarly اشتباهات گرامری و نگارشی متون انگلیسی را شناسایی می‌نماید و برای تصحیح آن‌ها با بهره از هوش مصنوعی و قابلیت یادگیری ماشینی، گزینه‌های مناسبی را پیشنهاد می‌دهد.

سرویس های گرامرلی به صورت افزونه برای مرورگرهای کروم و فایرفاکس، مایکروسافت آفیس و نرم‌ افزار قابل نصب برای ویندوز و دیگر پلتفرم هاست. در ابتدا می توان با ثبت نام از اکانت رایگان گرامرلی استفاده کرد اما محدودیت های فراوانی دارد و برای استفاده از تمام خدمات باید اکانت گرامرلی خود را با پرداخت هزینه ارتقا دهید.

امکانات پرمیوم Grammarly کاربردی‌ تر از نسخه رایگان می‌باشد. به عنوان مثال در نسخه Free، متن یا مقاله شما با بیش از ۱۵۰ نوع قاعده دستوری بررسی می‌ گردد در حالی که در بسته Premium مقاله شما با بیش از ۲۵۰ قاعده گرامری بررسی و اگر در چند جای متن شما لغات مشابهی وجود داشته باشد، لغات جدیدی به شما پیشنهاد می‌شود.

بررسی آنلاین گرامر متون و مقالات انگلیسی با Grammarly شامل:

تصحیح ایرادات گرامری و تلفظی
اصلاح غلط های املایی
بهبود استایل نوشتن
بررسی بیش از ۲۵۰ قاعده نگارشی

امکاناتی که فقط در نسخه پرمیوم گرامرلی به آن ها دسترسی دارید:

بررسی دستور زبان و صحیح بودن سبک نگارش
پیشنهاد لغت به جای کلمات تکراری
غلط گیری حرفه ای
بررسی کامل از نظر ۲۵۰ نکته دستوری و نگارشی
ارائه راهکار و پیشنهاد برای بهبود سبک نوشته

مزایای Grammarly نسبت به دیگر نرم افزار های بررسی رایگان گرامر:

  1. شناسایی و تصحیح به کار بردن حروف اضافه
  2. شناسایی استفاده بیش از حد از افعال مجهول
  3. شناسایی جملات پر لغت و ارائه راهکار برای بهبود آن
  4. شناسایی لغات تکراری و پیشنهاد لغات هم معنی و مترادف
  5. شناسایی و تصحیح غلط های رایج املایی و گرامری مانند استفاده نادرست از آپوستروف S
  6. شناسایی جملات طولانی و بهبود آن ها
  7. ارائه راهکار های کاربردی برای بهبود خوانایی و تاثیر گذاری بیشتر متن

نمونه گزارش بررسی گرامر متن انگلیسی توسط Grammarly

نمونه گزارش بررسی گرامر متن انگلیسی توسط Grammarly

اگر تمایل به استفاده از سرویس نگارش متن انگلیسی گرامرلی را دارید می توانید اکانت های کرک شده پرمیوم این سایت را با قیمت بسیار پایینتر از قیمت اصلی تهیه و متون خود را ویرایش نمایید.

یک نظر

  1. رضا پاسخ

    سلام . من اکانت پریمیوم گرامرلی رو خریداری کردم فقط ی آدرس ایمیل بعد از خرید برای من نمایان شد. نحوه فعال سازی و اخذ اکانت خریداری شده رو ممنون میشم بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.