توقف فروش اشتراک ChatGPT Plus از سوی OpenAI به صورت موقت

OpenAI به دلیل تقاضای فزاینده‌ای که پس از معرفی مدل GPT-4 Turbo و GPT سفارشی در کنفرانس توسعه‌دهندگان خود (OpenAI DevDay) رخ داده است، به طور موقت مانع از ثبت نام کاربران جدید برای سرویس پرداختی ChatGPT Plus شده است. ChatGPT Plus نسخه پولی چت‌بات محبوب OpenAI است و اعضای این سرویس از ویژگی‌های ویژه‌ای بهره مند می‌شوند.

خرید اشتراک جی پی تی پلاس به معنای دسترسی به مدل زبان بزرگ GPT-4 از OpenAI و همچنین قابلیت استفاده از پلاگین‌های ChatGPT و بهره‌برداری از امکانات تولید تصویر هوش مصنوعی DALL-E بود. اما در حال حاضر، به ChatGPT Plus دسترسی به مدل GPT-4 Turbo و امکان ایجاد GPT سفارشی اختصاصی توسط OpenAI اضافه شده است. این امکان به کاربران اجازه می‌دهد که برای وظایف خاصی مانند طراحی خلاقانه، آموزش و بازی سازی، بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی، GPT‌های خود را ایجاد کنند.

علاقه بسیار زیاد کاربران به این ویژگی‌های جدید ChatGPT Plus باعث شده است که سرورهای OpenAI قادر به تامین تقاضا نباشند و به همین دلیل، ثبت نام در این سرویس به طور موقت متوقف شود. این تصمیم متناسب با این است که یکی از نکات فروش اصلی ChatGPT Plus این بود که اعضا حتی در زمان حداکثر تقاضا به چت‌بات دسترسی داشته باشند.

هنوز زمانی برای رفع مشکل و زمان انتظار خرید و ثبت نام GPT Plus مشخص نشده است. با این حال، کاربران می‌توانند به فهرست انتظار جی پی تی پلاس بپیوندند هر زمان که امکان پرداخت بر روی اکانت آنها باز شد اقدام به خرید نمایند.

راه حل خرید اشتراک جی پی تی پلاس

در صورتی که قصد دارید از فروشگاه ایران گت اشتراک جی پی تی پلاس را خریداری کنید بهتر است قبل از ثبت سفارش به صف انتظار بپیوندید. برای این کار وارد اکانت جی پی تی شوید و روی گزینه Upgrade کلیک کنید. سپس گزینه Sign up for waitlist را برگزینید و منتظر باشید تا امکان پرداخت رو اکانت شما فعال شود و پس از آن اقدام به ثبت سفارش نمایید.

gpt Sign up for waitlist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *